הסיפור של מור

מור

מור חמד נולדה בישראל .
עובדת ויוצרת בתל אביב.
מור סיימה את לימודיה במחלקה לצורפות ועיצוב אופנה באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל".
התשוקה ליצירה הובילה אותה לגלות את הראייה הייחודית שלה, כאשר בבצלאל התבלטה במקוריות ויכולת ליישם רעיונות שהיו בגדר חלום.
מיד לאחר הלימודים חיפשה אפיק חדש ומעניין להתפתחות כמעצבת ובעודה עובדת בניו יורק אותרה על ידי בית העיצוב של מעצב העל Alexander Mcqueen ז"ל בלונדון והוזמנה לעבוד כסטאז'רית בלב ליבו של הסטודיו.
הייתה זו חוויה משפיעה ומאתגרת אשר חידדה את רצונה ליצור לעצמה מסגרת בה היא יכולה לבטא את רעיונותיה העיצובים.

הסטודיו

המעצבת מור חמד פועלת בשוק האופנה המקומי שנים רבות  ומאחוריה קילומטראז' מרשים בתחום. חמד טסה סולו, מנווטת באלגנטיות את mors – מותג האופנה שבבעלותה, בית אופנה קטן ומקורי לעיצוב בדרך אחרת ,תוך שהיא פוסעת בנינוחות באזורים המשתרעים על קו התפר שבין אמנות ואופנה ובמרחבים שבין הפראי למתורבת, ומלווה בקהל לקוחות נאמן שהולך עימה כברת דרך. בקולקציות שהיא יוצרת ניכר כי חמד ממשיכה לפתח ולהעמיק את כתב היד העיצובי שמאפיין את עבודתה כבר מזה מספר שנים. שני אלמנטים מרכזיים בקולקציות, שאף משלימים זה את זה, כוללים שימוש בפרינטים ייחודיים שחמד אוספת,לעיתים אף מציירת ומדפיסה ידנית בעצמה, לצד ייצור של פריטים ייחודיים בסדרות מצומצמות . קשה שלא להבחין בהדפסים הססגוניים, מלאי צבע, חיוניות ורגש. גזרות בקווים קלאסיים, פשוטים לכאורה, מספקות מענה הולם להדפסים הרועשים – וכך נוצר איזון שהינו מאד נעים לעין המתבוננת. הדבר בא לידי ביטוי באוסף פריטי 1of a kind, שנוצר על פי העיקרון שתמיד מנחה את חמד Mor(e) is Less ;בהתאם, הם מינימליסטיים ומשוחררים, נשענים לרוב על אלמנט עיצובי מרכזי יחיד, ומתחמקים באלגנטיות מסט החוקים המקובל המאפיין פריטי אופנה בקרב הקהל הרחב במקומותינו. יחד עם זאת, יש בפריטים הללו מבית היוצר של חמד
משהו מכובד, מהוגן אפילו, שהופך אותם מתאימים ליומיום ולכל אירוע או מסיבת קוקטייל אקסקלוסיבית במקביל. מתווסף לכך הדחף היצירתי המוביל את מור לפנות לכיוונים מאתגרים ולפרויקטים אומנותיים שונים בארץ ומעבר לים בעיצוב תלבושות ללהקות מחול,שחקנים ושיתופי פעולה עם יוצרים בתחומים שונים כשהשמיים הם הגבול.
נראה כי התשוקה האמיתית של מור בשנים האחרונות באה לידי ביטוי בעולם הג'ינסים. DENIM ART הינו ליין הג'ינסים יוזד בו מור אוספת בקפידה ג'ינסים משומשים, רק כאלה המרגישים כי 'סיפור חיים' שלם אצור בתוכם,מפרקת,מפרידה,גוזרת ובונה מחדש  ובכך מעניקה ייעוד וחיים חדשים בצורת פריטי לבוש מטריפים,ייחודיים, יוצאי דופן ללא גיל וזמן כאלה המעוררים עניין וסקרנות בכל לבישה אותם. 

0
  0
  העגלה
  העגלה ריקה כרגעחזרה לחנות

  קופון הצטרפות

  10% הנחה

  השאירי פרטים לקבלת הקופון במייל.

  *ההצעה תקפה לרכישה הראשונה שלך באתר בלבד